DÜNYA STANDARTLARINDA SERVİS

İyi makineye sahip olmak kadar iyi bir satış sonrası hizmet almak da işlerinizin sürekliliği açısından önemlidir. Makinenizi çalıştırmadan geçirdiğiniz her saat sizin için zarardır. Bu konuda John Deere bayilerinden dünya standartlarında servis ve satış sonrası desteği alabileceğinzden emin olabilirsiniz

7 / 24 SERVİS HİZMETİ

Sizi hiç yalnız bırakma niyetinde değiliz! Haftanın her günü ve günün her saatinde 0 850 200 4488 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir, gerekli her konuda bilgi alabilirsiniz.

ORJİNAL PARÇA GÜVENİLİRLİĞİ

Sadece orijinal John Deere yedek parça kullanın. Yan sanayi ürünler John Deere spesifikasyonlarını, orijinal John Deere yedek parçaları kadar mükemmel şekilde karşılayamaz.

TARIMSAL YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ

Tarımsal Yönetim Çözümleri (AMS) ile sadece makinelerinizden elde edebileceğiniz verimi arttırmakla kalmıyor; sizlere sunduğumuz raporlama ve hesaplama hizmetleri ile çiftlik yönetimini oldukça kolay hale getiriyoruz.

AR-GE TEKNOLOJİSİ

John Deere ürün geliştirme konusunda uzun ve istikrarlı bir geçmişe sahiptir. John Deere günümüzde günlük 2 milyon ABD dolarını aşkın bir tutarı AR-GE faaliyetlerine harcamaktadır.

YEDEK PARÇA SERVİSİ

Türkiye için yedek parça dağıtım hizmetleri Avrupa Yedek Parça Dağıtım Merkezi (EPDC) tarafından verilmektedir. Almanya'daki bu depoda aktif olarak 150.000 çeşit parça tutulmaktadır. Ayrıca bu operasyon Illinois (ABD) tarafından desteklenmektedir.